tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drastyczny sposób na upały. Policja zatrzymała nagiego kierowcę skutera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drastyczny sposób na upały. Policja zatrzymała nagiego kierowcę skutera

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.27, 12:04 Drukuj

"Żar leje się z nieba, taka spiekota w mieście to piekło" - chociaż nie podejrzewamy, że statystyczny Niemiec oglądał naszą "Hydrozagadkę", to na pewno każdy zgodzi się z takim stwierdzeniem. Pewien kierowca skutera z Brandenburgii postanowił zawalczyć z wysokimi temperaturami na swój sposób, wybierając się w podróż wyłącznie w kasku i sandałach.

NAS Analytics TAG

Zatrzymany przez policję nie krył zdziwienia, no przecież jest gorąco?! Funkcjonariusze stwierdziwszy obecność obowiązkowego elementu garderoby, czyli kasku, a także kompletu dokumentów, poprzestali na pouczeniu oraz prośbie o założenie spodni i ukrycie "juwenaliów". Sugestia została uwzględniona i ubrany w dodatkową porcję bawełny kierowca ruszył w dalszą drogę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę