tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dominar 400 z pakietem turystycznym w promocyjnej cenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dominar 400 z pakietem turystycznym w promocyjnej cenie

Autor: Materiał reklamowy 2019.07.11, 16:01 Drukuj

Skoro są wakacje, to muszą być i motocyklowe podróże! Właśnie dlatego i z myślą nie tylko o moto-turystach, ale także o tych którzy chcą zwiększyć funkcjonalność swojego motocykla, odpalamy gorącą promocję! 

Tylko do 4 sierpnia możesz stać się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowego, nowoczesnego i bardzo uniwersalnego motocykla jakim jest Dominar 400 i dodatkowo skorzystać z oferty na zakup pakietu Tour w promocyjnej cenie 1999 zł. W jego skład wchodzą: dwa kufry boczne SHAD SH34, kufer centralny SHAD SH34, wyższa turystyczna owiewka oraz dedykowany zestaw stelaży, dzięki którym szybko i wygodnie zamocujesz bagaż na wymarzony wakacyjny wyjazd!  

Śpiesz się, by złapać okazję, bo ilość promocyjnych zestawów jest ograniczona. Więcej szczegółów poznasz u najbliższego dealera.

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę