tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte M&M Motocykle w Warszawie: promocje i moc atrakcji

Dni otwarte M&M Motocykle w Warszawie: promocje i moc atrakcji

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.04.20, 11:49 Drukuj

Salon M&M Motocykle, mieszczący się w Warszawie przy ul. Puławskiej 537 zaprasza w dniach 27-28 kwietnia na swoje Dni Otwarte. Na odwiedzających czekają promocje i rabaty na produkty z aktualnej oferty, a także dodatkowe atrakcje, w tym food truck z  burgerami!

Warszawski oddział firmy M&M Motocykle działa od mniej więcej roku i w tym czasie zdążył się już na stałe wpisać w motocyklowy krajobraz stolicy. Sklep przy Puławskiej 537 ceniony jest za bardzo duży wybór najlepszych marek, a także pasję, zaangażowanie i profesjonalizm obsługi. Firma działa również w internecie, pod adresem www.akcesoriamotocyklowe.pl

dni otwarte
ZOBACZ CO CZEKA NA CIEBIE PODCZAS
DNI OTWARTYCH M&M MOTOCYKLE

Zeszłoroczne Dni Otwarte okazały się dużym sukcesem, więc w tym sezonie M&M Motocykle idzie za ciosem i organizuje je po raz kolejny. Klienci, którzy pojawią się w sklepie w dniach 27-28 kwietnia mogą liczyć na stały rabat -10% na większość asortymentu. Warto zapytać o indywidualną ofertę, oprócz atrakcyjnej ceny na pewno otrzymacie ciekawe gratisy. Będziecie mogli obejrzeć produkty z tegorocznego katalogu nowości takich marek Dainese, Rev-it, Klim, Alpinestars, Held czy AGV. Oprócz tego czekają na was wyprzedaże zeszłorocznych kolekcji oraz pakiet promocji na części eksploatacyjne.

Szczególną uwagę poświęcono niezbędnemu wyposażeniu każdego motocyklisty - kaskom. Na miejscu dostępne będą egzemplarze testowe Shoei, Schuberth, HJC i Arai. Przy okazji zakupów będzie również można skorzystać z serwisu kasków Shoei.

Tradycją Dni Otwartych salonów M&M Motocykle jest dbanie o to, by klienci nie wyszli głodni. W czasie imprezy pod lokalem zaparkowany będzie food truck Burger Na Kółkach, który zapewni gościom masę protein. Dostępne będą również darmowe napoje, kawa i herbata. Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę