tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Distinguished Gentleman's Ride 2018 rusza w Warszawie ju w t sobot!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Distinguished Gentleman's Ride 2018 rusza w Warszawie ju w t sobot!

Autor: Raff 2018.09.28, 13:33 Drukuj

Rajd Dystyngowanych Dżetelmenów, czyli Distinguished Gentleman's Ride startuje (wyjątkowo w Warszawie) w tę sobotę. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na tę imprezę, zrób to jak najszybciej.

Dokładna godzina i miejsce startu tej wyjątkowej imprezy motocyklowej znane są tylko zarejestrowanym uczestnikom. Warto to zrobić, bo Distinguished Gentleman’s Ride to wyjątkowe przedsięwzięcie, które wspomaga profilaktykę raka prostaty - schorzenia, które dotyka wielu mężczyzn oraz leczenie depresji.

NAS Analytics TAG

Impreza znana jest na całym świecie - w setkach miast ubrani w eleganckie stroje motocykliści wsiądą na swoje maszyny by w barwnym korowodzie przejechać głównymi ulicami, zbierając fundusze na szczytny cel kampanii.

Jeździsz klasycznym motocyklem i wiesz, co znaczy elegancja? Zarejestruj się czym prędzej TUTAJ. Jeśli nie chcesz brać udziału w tej imprezie, możesz po prostu wpłacić datek. Oficjalnym partnerem i sponsorem imprezy jest firma Triumph.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr