tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dany Torres wygrywa Red Bull X-Fighters 2011
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dany Torres wygrywa Red Bull X-Fighters 2011

Autor: Informacja prasowa 2011.09.20, 08:35 Drukuj

W minioną sobotę, w Sydney, na oczach 11-tysięcznej publiczności Hiszpan Dany Torres po raz pierwszy w swojej karierze sięgnął po jedno z najważniejszych trofeów w świecie FMX – tytuł Mistrza Światowej Serii Red Bull X-Fighters. Ostatni przystanek serii, który odbył się na wyspie Cocatoo w Sydney wygrał Australijczyk Josh Sheehan, pokonując w finale Nowozelandczyka – Leviego Sherwooda. Sheehan wraz z Cameronem Sinclairem wykręcili łącznie aż trzy podwójne backflipy – dzięki nim ta runda przejdzie do historii.

“Byłem pewny, że mogę to zrobić i zrobiłem. I dzięki temu wygrałem!” – powiedział Sheenan, który w finale pokonał Sherwooda.

Trzecie miejsce Danego Torresa w zupełności usatysfakcjonowało Hiszpana, bo dzięki niemu stanął na najwyższym miejscu na podium tegorocznej serii Red Bull X-Fighters. Adams, który był mistrzem serii przez ostatnie dwa sezony, złamał ramię i zawody w Sydney ukończył na 11. miejscu. 

Wyniki Światowej Serii Red Bull X-Fighters 2011:

1. Dany Torres (Hiszpania) 390 punktów
2. Nate Adams (USA) 375 punktów
3. Andre Villa (Norwegia) 270 punktów
4. Josh Sheehan (Australia) 230 punktów
5. Blake Williams (Australia)
6. Eigo Sato (Japonia)
7. Levi Sherwood (Nowa Zelandia)
8. Adam Jones (USA)
9. Robbie Maddison (Australia)
10. Maikel Melero (Hiszpania)

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę