tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Daniel Blin: start w mistrzostwach świata uzależniony od sponsorów

Daniel Blin: start w mistrzostwach świata uzależniony od sponsorów

Autor: Materiał partnera 2019.01.17, 12:23 Drukuj

Choć kraj obiegła już informacja o startach Daniela Blina w pełnym cyklu mistrzostw świata WordSBK, to rzeczywistość nie jest jeszcze kolorowa. Obecność Polaka w prestiżowej serii wyścigowej stoi pod znakiem zapytania z powodów finansowych.

To, że Daniel znalazł się na liście startowej przedstawionej przez Dorna, nie oznacza niestety, że torunianin na pewno wystartuje w klasie SuperSport300 w sezonie 2019.  Informacja ta jest nieco przedwczesna:

To prawda, że jestem już na liście, lecz mój start w tej serii jest teraz uzależniony tylko i wyłącznie od sponsorów, a przed nami jeszcze dosyć duży budżet do zebrania - mówi Daniel.

Przypomnijmy, że Daniel Blin reprezentował już barwy naszego kraju w mistrzostwach świata. Tą ciężką drogę przecierał w poprzednim sezonie. Rok wcześniej, pod banderą Wójcik Racing Team, sięgnął po zwycięstwo w pucharach Polski i Europy (Alpe Adria). Do klasy 300 cc przeszedł zaś po zaledwie rocznym sezonie w pucharze pit bike. To wielki talent, a błyskawiczną karierę zawdzięcza ciężkiej pracy i determinacji, którą w tak młodym wieku musiał wykazywać się już wielokrotnie. Oczywiście wszystko rozbija się o pieniądze.

Jak możemy wesprzeć Daniela?

Jeśli chodzi o wsparcie ze strony kibiców, to na pewno pomogłoby mi rozpowszechnianie tej informacji. Za każde udostępnienie dziękuję, to dużo dla mnie znaczy i może pomóc dotrzeć do potencjalnych sponsorów - podkreśla Daniel Blin.

Sponsorom, którzy byliby gotowi wesprzeć mnie w sezonie 2019 jestem w stanie zaoferować naprawdę solidną reklamę w mistrzostwach świata SSP300, niezależnie od branży danej firmy. Każde, nawet niewielkie wsparcie, przybliży mnie do upragnionego sezonu w WSSP300. Jeśli udałoby mi się uzbierać budżet na rok 2019, to sezon zacząłbym ze świetnym pakietem we włoskiej ekipie Terra&Moto, w której cały sztab jest jak jedna wielka rodzina z wielką pasją. Myślę, że z takim zapleczem jestem w stanie pokazać się z naprawdę dobrej strony.

Jeżeli macie pomysł, jak pomóc Danielowi w osiągnięciu tego celu, konieczne skontaktujcie się z nim mailowo: blineq222(at)wp.pl

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę