tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Damzl, czyli całkowicie kobieca marka odzieży motocyklowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Damzl, czyli całkowicie kobieca marka odzieży motocyklowej

Autor: Informacja prasowa 2008.12.17, 11:53 1 Drukuj

Damzl'e to nie gatunek zagrożony wyginięciem... dziewczyny dają czadu i rosną w siłę

Damzl wślizgnął się w 2005 r. na rynek ubrań motocyklowych podczas wystawy Off-Road Expo w Pomona, California. W dniu 9. października świat ujrzał nowy znak towarowy w postaci różowego logo, które od razu zwróciło uwagę, a kolekcja ubrań wywołała entuzjazm u jeźdźców w każdym wieku.

"Każdy przedmiot z kolekcji Damzl jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet", szczyci się Holly Gorrell, współzałożycielka firmy Damzl Inc, oraz jej siostra Heather Birdwell. "Nasza gama ubrań motocyklowych oraz codziennych jest zwrócona do kobiet i dziewcząt szukających przygód poza normalnymi granicami rozsądku, które chcą być częścią ruchu "feminizacji maszyn".

Damzl jako młoda firma stworzyła zupełnie nowy styl skierowany do kobiet, które cenią sobie wolność i są pasjonatkami motocyklowych klimatów.

"Kobiety są zmęczone byciem drugoliniowym odbiorcą na zdominowanym przez mężczyzn rynku ubrań motocyklowych" wyjaśnia Birdwell. "Zdecydowałyśmy się wprowadzić na rynek produkty, które chciałybyśmy również dla siebie: akcesoria oraz odzież, które zostały specjalnie zaprojektowane i uszyte dla kobiet. Nie tylko pod względem szczegółów i funkcjonalności, ale również koloru i stylu, który odzwierciedla naszą postawę. Możemy jeździć razem z chłopakami, ale mamy zamiar zrobić po naszemu."

Kolekcja Damzl zawiera wszystko od szerokiego wyboru koszulek, czapek i bluz na co dzień, aż po crossowe spodnie do jazdy i rękawiczki.

Odwiedź www.damzl.pl aby uzyskać więcej informacji.

Damzl Vest open
damzl gloves
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę