tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy tylko drogie kaski są naprawdę bezpieczne?
NAS Analytics TAG

Czy tylko drogie kaski są naprawdę bezpieczne?

Autor: Artykuł sponsorowany 2014.07.21, 11:21 Drukuj

Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać. Zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę głowy. Jeśli jednak nie możesz sobie pozwolić na zakup kasku z górnej półki cenowej, nie oznacza to, że jesteś skazany na dalekowschodnie produkty o pozostawiającej wiele do życzenia jakości.

Niedrogo, wygodnie i bardzo bezpiecznie

Najlepszym przykładem na to, że nie trzeba pozbywać się fortuny, by kupić nowoczesny, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny kask jest oferta hiszpańskiego producenta MT Helmets. Mocną stroną Hiszpanów jest sięgająca 1968 roku tradycja. Niemal 50 lat nieprzerwanej produkcji i udoskonalania nie tylko motocyklowych kasków skutkuje rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości i poziomu bezpieczeństwa. Kaski MT posiadają multi- homologację (ECE, DOT, SNELL, NTC, NBR). Oznacza to, że spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące niemal na całym świecie. Co więcej – w niezależnych i wymagających testach bezpieczeństwa SHARP zdobywają najwyższe możliwe noty (np. MT REVENGE). To właśnie w kaskach MT zastosowano niespotykany wśród konkurencji, jak i również w kaskach z najwyższej półki MT Alert System. To rozwiązanie potrafi automatycznie poinformować odpowiednie służby jeśli przytrafi ci się gleba i poczujesz jej skutki. System bazuje na zatopionym w osłonie szczęki elektronicznym chipie NFC. Po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji na swojego smartphona, w razie zaistniałej sytuacji, przykładasz do szczęki swój telefon i po około 5 sekundach wysyła on do wskazanych osób wiadomość tekstową wraz z obecnym położeniem GPS. Dzięki takim producentom jak hiszpański MT, możemy znaleźć na rynku naprawdę fajnie wyposażone, nowoczesne i co najważniejsze bezpieczne kaski za niewygórowaną sumę złociszy.

Znajdź kask dla siebie

Jeśli szukasz niedrogiego i zarazem bezpiecznego kasku, sprawdź pełną ofertę MT Helmets.

Kaski MT, wśród których można znaleźć integralne modele już za 219 zł, dostępne są u autoryzowanych dealerów, których pełna lista dostępna jest na stronie olekmotocykle.pl

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę