tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy to nowy KTM RC 390? Szpiegowskie zdjcia pokazuj kilka wanych zmian
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy to nowy KTM RC 390? Szpiegowskie zdjcia pokazuj kilka wanych zmian

Autor: Raff 2018.12.21, 14:59 Drukuj

KTM przygotowuje nową wersję modelu RC 390. Dotychczasowy model, produkowany w kooperacji z indyjskim Bajajem, został bardzo dobrze przyjęty przez fanów ścigania.

Konstrukcja modelu RC 390 bazuje na modelu 390 Duke. Do napędu wykorzystano jednocylindrowy silnik o mocy 44 KM i 35 Nm momentu obrotowego. Testy pokazały, że silnik jest bardzo wytrzymały i lubi kiedy kręci się go do czerwonego pola. O torowym przeznaczeniu RC 390 świadczy także 43-mm widelec. To taka sama wartość, która miał widelec modelu RC8R.

NAS Analytics TAG

Od podstawowej konstrukcji różni RC 390 kilka rzeczy - przede wszystkim rama z ostrzejszym o 1,5 stopnia kątem główki i krótszym wyprzedzeniem osi przedniego koła. Krótszy jest także rozstaw osi, wynoszący 1340 mm, co zapewniało zepszą w stosunku do Duke'a zwrotność. RC 390 miał też wyższe sety, aby zapewniać głębsze złożenia.

Nowy RC 390 został przyłapany w Mattighofen podczas rozładunku. Już na pierwszy rzut oka widać kilka istotnych zmian - na przykład nowy, pozbawiony podwójnych soczewkowych projektorów, reflektor przedni. Zmodyfikowano także kształt owiewek. Niemal na pewno nowy RC 390 otrzyma kolorowy wyświetlacz panelu instrumentów, znany z Duke'a 390. Silnik będzie zgodny z nadchodzącą normą Euro5.

Najbardziej prawdopodobnym terminem prezentacji nowego KTM RC 390 będą targi EICMA w Mediolanie.

KTM RC 390

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr