tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chemia motocyklowa Motul przywraca blask klasycznym maszynom
NAS Analytics TAG

Chemia motocyklowa Motul przywraca blask klasycznym maszynom

Firma Motul przygotowała serię świetnie zrobionych filmików, przybliżających sposób użycia poszczególnych preparatów, w zależności od rodzaju motocykla i stopnia jego zanieczyszczenia. W pierwszej części zobaczycie, jak radzić sobie z maszynami typu custom, cruiser i classic.

Motocyklowe klasyki to jedne z najtrudniejszych do utrzymania w odpowiednim stanie wizualnym pojazdów. Mnogość detali, z których każdy ma ogromne znaczenie dla charakteru motocykla, setki zakamarków i często wieloletnie warstwy nagromadzonych zanieczyszczeń. Do tego bardzo różne powierzchnie, wymagające oddzielnych preparatów do czyszczenia i polerowania. Lakier gładki, lakier matowy, skóra, chromy, wszystko to wymaga umiejętnej pielęgnacji.

Użyte tu preparaty to kolejno:

  • MC CARE E9 Wash & Wax Spray - środek do czyszczenia bez użycia wody, przeznaczony do gładkich powierzchni motocykla, takich jak owiewki, ramy, wahacze czy obudowy lamp. Jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy spryskać czyszczony element i po chwili wytrzeć do sucha miękką ściereczką. Preparat pozostawia warstwę ochronnego wosku, który utrudnia osadzanie kolejnych zabrudzeń, chroni też przed szkodliwym wpływem promieni UV.
  • MC CARE E11 Matt Surface Clean - preparat do konserwacji elementów pokrytych lakierem matowym. Zapobiega wybłyszczaniu, przywraca fabryczny wygląd i chroni przed promieniami UV.
  • MC CARE E6 Chrome & Alu Polish - specjalne mleczko do czyszczenia i polerowania błyszczących powierzchni metalowych. Łatwe w użyciu, szybko doprowadza chromy do perfekcyjnego stanu.
  • MC CARE M3 Perfect Leather - mleczko konserwujące do skór naturalnych. Czyści i impregnuje na działanie wody. Przywraca miękkość i elastyczność. Przeznaczony do siodeł i sakw motocyklowych, a także obuwia i odzieży skórzanej.

Szczegółowy opis pełnej gamy chemii motocyklowej Motul znajdziecie w tym artykule.

Tagi

motul kosmetyki dla motocykli

motul kosmetyki dla klasykow

motul czyszczenie chromow

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę