tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Centrum Szkoleniowe Sky Fighters - otwarcie już w maju
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Centrum Szkoleniowe Sky Fighters - otwarcie już w maju

Autor: Informacja prasowa 2015.04.22, 12:35 Drukuj

Otwarcie pierwszego w Polsce centrum szkoleniowego FMX już na początku maja!

Centrum Szkoleniowe Sky Fighters w Prądkach powstało niespełna kilka miesięcy temu i zajmuje się profesjonalnym szkoleniem zawodników FMX i Motocross. Jest ono połączone z centrum sportów ekstremalnych, co sprawia, że jest to jedyny tego typu obiekt w Polsce, gdzie oprócz profesjonalnie przygotowanego FMX-owego parku z ogromnym basenem z gąbkami, w którym na co dzień trenuje ekipa Sky Fighters, znaleźć można takie atrakcje jak: tunel aerodynamiczny, paintball, flyboard czy wypożyczalnie motocykli kierowaną przez licencjonowanego instruktora sportów motorowych PZM.

NAS Analytics TAG

Żużlowe derby Pitbike

Zawodnicy z Bydgoszczy, Torunia i Ostrowa Wielkopolskiego staną pod taśmą by zmierzyć się w na specjalnie przygotowanym owalu z ziemnymi bandami. Nie zabraknie ostrego ścigania i jazdy na granicy ryzyka. Będą to pierwsze tego typu zmagania w tej części Polski. Żużel na Pitbike cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród żużlowców, mechaników żużlowych a także fanów żużla, którzy chcą spróbować swoich sił na nieco słabszych motocyklach. Największą zaletą żużla na pitbike-ach jest możliwość spróbowania swoich sił po odbyciu krótkiego szkolenia i na wypożyczonym motocyklu.

Impostal Pitbike MRF CUP

To pierwsza w tym sezonie runda zmagań zawodników pitbike, którzy zmierzą się na torze motocrossowym. Tor ten będzie przygotowany specjalnie na potrzeby imprezy. Będą się na nim znajdowały skoki, szybkie zakręty oraz przeszkody rodem z amerykańskiego Supercrossu. Tor skonstruowany będzie tak, aby mogli jeździć na nim amatorzy stawiający swoje pierwsze kroki na motocyklach jak i osoby, które potrafią się już ścigać. Zawodnicy będą walczyć o trakcyjne nagrody pieniężne ufundowane przez firmę Impostal - rury stalowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Ogio Polska i pitbike MRF.

Wypożyczalnia motocykli

Pomiędzy zawodami każdy zainteresowany będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe motocyklem pod okiem profesjonalnego instruktora. Szkoła Motocross Sky Fighters pomyślała również o odpowiednim zabezpieczeniu osób chcących korzystać z wypożyczalni jak i o torze, na którym będzie można stawiać swoje pierwsze kroki na motocyklu. Razem z motocyklem zostaną także wypożyczone: specjalny crossowy kask oraz ochraniacze. Bezpłatnych porad odnośnie techniki jazdy będą udzielali również zawodnicy Sky Fighters. Motocykle, jakie będzie można wypożyczyć to:

  • Pitbike MRF 80 - motocykl przeznaczony dla najmłodszych z półautomatyczną skrzynią biegów (od 7 do 12 lat)
  • Pitbike MRF 125 - motocykl przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Dysponuje on dość dużym zapasem mocy pozwalającym na pokonywanie ponad 10 metrowych skoków w powietrzu.
  • Pitbike MRF 144 HQ - motocykl z profesjonalnie przygotowanym zawieszeniem oraz dużą mocą, który jest przygotowany do startów w zawodach. Polecany dla osób umiejących już jeździć i chcących uczyć się skoków z rampy lub startować w zawodach motocross.

Trening dwukrotnego Mistrza Polski FMX - poza emocjami związanymi z rywalizacją w wyścigach dla osób, które zjawią się w Centrum Szkoleniowym Sky Fighters nie lada gradkom będzie możliwość przyjrzenia się od wewnątrz treningowi Artura Puzio, założyciela ekipy Sky Fighters, który zapowiedział, że podczas treningu będzie można zobaczyć "backflipa", czyli salt na motocyklu crossowym na odległości 23 metrów.

Poza wyścigami, wypożyczalnią oraz pokazem FMX w trakcie trwania imprezy będzie można również skorzystać z innych atrakcji centrum sportów ekstremalnych.

Sponsorami imprezy są: Impostal - rury stalowe, Ogio Polska, Pitbike MRF, Szkoła Motocross Sky Fighters.

Osoby chcące wziąć udział w zawodach pitbike oraz motocross proszone są o zgłaszanie się poprzez formularz kontaktowy na www.puzioskyfighters.pl

Impreza zaczyna się wyścigami kwalifikacyjnymi od 14.00, wstęp jest wolny!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę