tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Caramel Curves, czyli czarnoskóre motocyklistki z Ameryki

Autor: M.B. 2017.04.11, 13:15 1 Drukuj

Dużo już rzeczy w swoim życiu widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie. Zapoznajcie się ze zjawiskowymi członkiniami damskiego klubu motocyklowego z Nowego Orleanu. Czarnoskóre motocyklistki, które jeżdżą sportowymi motocyklami, malują się i palą gumę.

- Takie rzeczy tylko w Ameryce, panie - chciałoby się rzec. Poznajcie klub motocyklowy Caramel Curves (to ostatnie to chyba od krągłości, bo raczej nie od zakrętów…). Tylko czarnoskóre panie jeżdżą na szybkich motocyklach, chwaląc się, że zużywają 5 tylnych opon miesięcznie, paląc je przy okazji spotkań. Opony kupują specjalne, które w wyniku tarcia wytwarzają RÓŻOWY dym… (- Takie rzeczy tylko w Ameryce, panie).

Panie własne bezpieczeństwo mają w głębokim poważaniu, jeżdżą w szpilkach, leginsach oraz kurteczkach materiałowych - ale za to z wyszytymi emblematami klubu. Jedna z nich ma nawet swoją podobiznę pięknie wymalowaną na szybie swojego motocykla… Deklarują też głośno, że nie tylko palą gumę, ale jeżdżą na kole i trochę stuntują, ale przede wszystkim pod kaskiem mają pełny makijaż i głównie z tego są dumne - bo są kobiece. Jak jedna z nich mówi - Moim największym osiągnięciem w życiu jest to, że jestem motocyklistką. Jestem kobietą, mam motocykl i waginę.

Dobra, dość. Zobaczcie i oceńcie sami!

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:songoku 12/04/2017 12:24

no niezłe pasztety...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę