tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 California Superbike School w Poznaniu - ostatnie wolne miejsca

California Superbike School w Poznaniu - ostatnie wolne miejsca

Autor: Reklama 2012.07.25, 10:14 Drukuj

Do pierwszego w Polsce szkolenia California Superbike School na Torze Poznań pozostały dokładnie trzy tygodnie. To ostatni moment na dokonanie rezerwacji, bo z uwagi na bardzo duże zainteresowanie imprezą wolna pozostała już bardzo ograniczona ilość miejsc.

Pierwszy dwudniowy kurs na dwóch poziomach nauki odbędzie się na Torze Poznań w dniach 16 i 17 sierpnia tego roku. Zajęcia zostaną poprowadzone przez europejski oddział szkoły, konkretnie przez personel CSS na co dzień szkolący na brytyjskim Silverstone. Dotychczas CSS znana była polskim motocyklistom głównie dzięki kultowym książkom jej twórcy - Keitha Coda traktującym o technice jazdy motocyklem. Przyspieszenie (Twist of the wrist) i Przyspieszenie II (Twist of the wrist II) kupić można od pewnego czasu także w polskiej wersji językowej.

Przypominamy również, że firma Bridgestone, partner California Superbike School w Polsce przygotowała dla uczestników szkolenia na Torze Poznań niezwykle atrakcyjną ofertę na zakup opon. Przykładowo komplet opon BT014 w rozmiarze 120/70 + 160/70 nabyć można już w cenie 699zł brutto, a komplet opon BT016 w popularnym rozmiarze 120/70 + 180/55 to wydatek 985zł. W swojej specjalnej ofercie Bridgestone przygotował także doskonałe oferty na opony torowe oraz na tegoroczną nowość, czyli model S20. Uczestnicy szkolenia mogą zakupić i wymienić opony przed przyjazdem do Poznania, lub w trakcie imprezy. Na miejscu dostępny będzie profesjonalny serwis oponiarski. Oferta skierowana jest wyłącznie dla uczestników szkolenia. Więcej informacji uzyskacie pod adresem info(at)sbkschool.pl  

Dla uczestników szkolenia California Superbike School przygotowany został bezpłatny profesjonalny pomiar geometrii i przegląd zawieszenia motocyklu, który zostanie przeprowadzony przez przedstawiciela firmy Luka Technic Designs. Serwis prowadzony będzie po pierwszym i po drugim dniu szkolenia w godzinach popołudniowych. Chętni skorzystać mogą z tej propozycji przed imprezą w siedzibie firmy LTDesigns w Warszawie. Dla osób chcących dokonać modyfikacji serwisu firma LTDesigns przygotowała specjalną ofertę, skierowaną wyłącznie dla osób uczestniczących w szkoleniu California Superbike School. Zapraszamy także na stronę http://www.ltdesigns.pl/

California Superbike School założona została w 1980 roku przez Keitha Coda w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej przez kilka lat ten doświadczony zawodnik zajmował się indywidualnym szkoleniem motocyklistów chcących jeździć motocyklem lepiej, zarówno po torze jak i po ulicy. Spektakularne sukcesy dydaktyczne Coda szybko doprowadziły do powstania najlepszej na świecie, funkcjonującej z sukcesami po dziś dzień motocyklowej szkoły techniki jazdy. Była ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie zrozumienia różnych aspektów techniki jazdy coraz szybszymi motocyklami sportowymi.

Więcej informacji na temat szkoły, programu nauczania oraz samej rejestracji znajdziecie na stronie www.sbkschool.pl

Obie książki autorstwa Keitha Coda możecie kupić w sklepie Sklep.scigacz.pl:

Plansza sponsorska

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę