tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 California Superbike School - szkolenie jakiego w Polsce jeszcze nie było!
NAS Analytics TAG

California Superbike School - szkolenie jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Autor: Artykuł sponsorowany 2012.06.11, 11:58 Drukuj

California Superbike School, najlepsza na świecie szkoła motocyklowa, działająca od ponad 30 lat w wielu krajach świata w tym roku zagości także w Polsce. To jedno z najważniejszych motocyklowych wydarzeń sezonu 2012 w naszym kraju, które już teraz w środowisku motocyklowym odbiło się szerokim echem.

Co zadecydowało o sukcesie szkoły? Co wyróżnia ją spośród wielu innych?  Dlaczego warto skierować swoje kroki właśnie do niej? Odpowiedzi na te pytania jest wiele, ale wśród nich cztery aspekty są najważniejsze.

Trenerzy na torze

Trener który będzie pracował z Tobą na torze to najwyższej klasy profesjonalista. Jest świetnym obserwatorem, który błyskawicznie skoryguje Twoje błędy. Jego rolą jest zapewnienie Ci wsparcia poprzez natychmiastowe dostarczenie informacji zwrotnej na temat popełnianych błędów. Równie ważne jest potwierdzenie właściwego wykonania ćwiczeń.

Profesjonalny trening

Zadaniem Twojego trenera jest upewnienie się, że dokonujesz właściwych postępów, oraz tego czy rozumiesz to co robisz na motocyklu. Dawanie przyjacielskich rad mających poprawić Ci samopoczucie nigdy nie było i nie jest częścią profesjonalnego przygotowania naszych trenerów; upewnianie się że odkrywasz i rozumiesz sztukę pokonywania zakrętów jest zasadniczą częścią ich przygotowania. Sposób certyfikacji trenerów California Superbike School wymaga od kandydatów ogromnego zaangażowania i wysiłku, co wykracza daleko poza bycie dobrym jeźdźcem i miłym facetem. Nasi trenerzy przechodzą bardzo ciężki trening, aby przejść przez proces certyfikacji. Są przez to dumni ze swoich osiągnięć, tak jak zawsze są dumni z postępów swoich uczniów. Jeden z takich trenerów będzie pracował z Tobą.

Kto może poprawić swoją jazdę?

Każdy, kto jeździ motocyklem. Umiejętności technicznego pokonywania zakrętów znajdują zastosowanie w przypadku każdego motocyklisty. Jak dotychczas 125 tysięcy motocyklistów uczęszczało w zajęciach szkoły, jeżdżąc na 107 torach rozrzuconych po całym świecie, pokonując w sumie około 17 milionów kilometrów. Ponad 50 narodowych i międzynarodowych tytułów mistrzowskich zostało wywalczonych przez zawodników osobiście trenowanych przez Keitha Coda lub przez personel CSS na całym świecie.

Intensywność treningu

Niezależnie od tego na którym poziomie uczestniczysz w zajęciach, każdy z personelu CSS nastawiony jest na pomoc w Twoich postępach. Nawet sędziowie wirażowi oraz kontrolerzy toru widzą jakie będziesz wykonywał ćwiczenia w danej sesji. Często korzystamy z informacji przez nich dostarczanych, aby pomóc w ocenie Twoich postępów. Prowadzimy bieżący zapis tego, jak nasi kursanci dają sobie radę na torze. Cały personel skoncentrowany jest na twoich postępach.

California Superbike School założona została w 1980 roku przez Keitha Coda w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej przez kilka lat ten doświadczony zawodnik zajmował się indywidualnym szkoleniem motocyklistów chcących jeździć motocyklem lepiej, zarówno po torze jak i po ulicy. Spektakularne sukcesy dydaktyczne Coda szybko doprowadziły do powstania najlepszej na świecie, funkcjonującej z sukcesami po dziś dzień motocyklowej szkoły techniki jazdy. Była ona odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie zrozumienia różnych aspektów techniki jazdy coraz szybszymi motocyklami sportowymi. Jest nią po dziś dzień.

Przez wiele lat uważano, że 90% jazdy motocyklem to sfera mentalna. Dopiero Keith Code rozłożył technikę jazdy motocyklem na części składowe. Umożliwił tym samym jeźdźcom, niezależnie od ich poziomu, zrozumienie każdego aspektu kierowania motocyklem. Książki napisane przez Coda stały się motocyklowymi bibliami techniki jazdy (A Twist of the wrist, A Twist of the Wrist II także tłumaczone na język polski) i razem z materiałami wideo oraz organizowanym szkoleniami umożliwiają każdemu czerpanie z wielu lat pracy z motocyklistami i zawodnikami. Charakterystyczne dla szkoły podejście krok po kroku będzie dla Ciebie zrozumiałe i logiczne.

Każda nowa umiejętność budowana jest na umiejętności opanowanej wcześniej, co buduje w kierowcy pakiet pewności i kontroli nad sobą oraz motocyklem. Po szkoleniu w CSS będziesz lepiej jeździł motocyklem w zakrętach. To pewne. Skąd to wiemy? Jak dotychczas w szkole gościliśmy ponad 125 tysięcy uczniów na ponad 100 torach całego świata. Każdy z nich jest dziś lepszym motocyklistą.

Dużo więcej informacji, w tym program nauczania, dostępne terminy i ceny znajdziesz na www.sbkschool.pl

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę