tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Butista i bardzo mało udana zmiana motocykla Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Butista i bardzo mało udana zmiana motocykla

Autor: Lovtza 2016.04.05, 10:01 Drukuj

Padok w czasie wyścigu to miejsce mało bezpieczne. Lata rywalizacji w różnych seriach sportów motorowych pozwoliły utrwalić dla potomności pożary, kolizje, pomyłki i problemy techniczne.
NAS Analytics TAG
W niedzielę swoją kartę w historii padokowych porażek dopisał Alvaro Bautista. Hiszpan wjeżdżając przed box na zmianę motocykla zaczął hamować za późno, o wiele za późno…

Szczęściem w nieszczęściu pozostaje fakt, że uszkodzeniu nie uległ sam zawodnik. Bautista szybko podniósł się z betonu i odjechał na drugim motocyklu.
NAS Analytics TAG
Nieco mniej szczęścia miał skoszony technik, dla którego całe zajście skończyło się zwichniętym kolanem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę