tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Blokada na klamkę hamulcową - dlaczego jej nie kupować
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Blokada na klamkę hamulcową - dlaczego jej nie kupować

Autor: M.B. 2017.08.14, 10:34 Drukuj

Aby zapobiec kradzieży jednośladów wymyślono wiele rozwiązań. Jednym z nich jest blokada na koło, a dokładnie na tarczę hamulcową, czyli popularny disclock. Ostatnio w sieci pojawił się genialny wynalazek, mający zastąpić popularną blokadę. Dlaczego uważam, że jest on nic nie warty.

Od czasu do czasu świat obiegają różnego rodzaju wynalazki, próbujące odkryć koło na nowo lub robiące coś całkowicie bezsensownego, gdzie potencjalnym klientom wmawiane jest, że są to produkty pierwszej potrzeby. W tego typu produktach przoduje pewien sklep wysyłkowy z Gdyni, ale… tym razem nie o nim. W sieci możecie zobaczyć film reklamowy promujący najnowszy wynalazek - blokadę na klamkę hamulcową. Tak, to urządzenie wciskające dźwignię przedniego hamulca ma w magiczny sposób zabezpieczyć wasz motocykl. Dlaczego tak nie będzie?

NAS Analytics TAG

Nie jestem złodziejem, a mam już 3-4 pomysły jak obejść ten wynalazek - odkręcić klamkę, wyłamać ją - w końcu to tylko aluminium, przeciąć lub odkręcić przewód hamulcowy. Ot i już.

Zwykły disclock zabezpiecza 100 razy lepiej nasz motocykl, choć… nie ma nic lepszego niż porządny łańcuch albo U-lock, którym przepniemy naszego sprzęta do stałego elementu krajobrazu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę