Black Friday, czyli rabaty -40% w salonach Ducati!

Autor: Informacja prasowa 2017.11.21, 10:57 Drukuj

Czarny Piątek w salonach Ducati to 40-sto procentowe przeceny! Akcesoria i ubrania w niepowtarzalnych cenach. Okazja nie do przeoczenia dla każdego Ducatisti!

Tradycja "czarnego piątku" znalazła dobry grunt na naszym rynku. Nic dziwnego - atrakcyjne ceny na wymarzone towary to zawsze okazja, na którą czekamy z niecierpliwością. Dochodzi do tego perspektywa zbliżających się świąt i tradycyjny powód do obdarowywania się lub sprawienie fajnego prezentu samemu sobie.

Ducati Polska, pośród licznych promocji i ofert specjalnych jakie pod koniec roku przygotowało dla swoich klientów, postarało się także o specjalną turbo-ofertę na czas weekendu Black Friday: 40% rabatu we wszystkich salonach Ducati!

W dniach 24 - 26 listopada, w całej sieci polskich salonów Ducati otrzymacie aż 40% rabatu na wybrane towary, a pośród nich m.in.:

  • Zestaw Urban do Multistrady 1200 i 950
  • Gmole na bak do Multistrady 1200 i 950
  • Tankpady
  • Koszulka Ducati XDiavel
  • Koszulka Scrambler Ducati

Dodatkowo, wszyscy dealerzy Ducati z polskiej sieci sprzedaży obiecali, że w powyższych dniach będą dawali rabat na całą resztę asortymentu Ducati jaki posiadają w swoich salonach. Robi się naprawdę ciekawie, bo te przeceny także mogą sięgać aż 40%

Zapraszamy! Takiej okazji nie może przegapić żaden Ducatista i fan naszej kultowej marki!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę