tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Black Friday, czyli rabaty -40% w salonach Ducati!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Black Friday, czyli rabaty -40% w salonach Ducati!

Autor: Informacja prasowa 2017.11.21, 10:57 Drukuj

Czarny Piątek w salonach Ducati to 40-sto procentowe przeceny! Akcesoria i ubrania w niepowtarzalnych cenach. Okazja nie do przeoczenia dla każdego Ducatisti!

Tradycja "czarnego piątku" znalazła dobry grunt na naszym rynku. Nic dziwnego - atrakcyjne ceny na wymarzone towary to zawsze okazja, na którą czekamy z niecierpliwością. Dochodzi do tego perspektywa zbliżających się świąt i tradycyjny powód do obdarowywania się lub sprawienie fajnego prezentu samemu sobie.

NAS Analytics TAG

Ducati Polska, pośród licznych promocji i ofert specjalnych jakie pod koniec roku przygotowało dla swoich klientów, postarało się także o specjalną turbo-ofertę na czas weekendu Black Friday: 40% rabatu we wszystkich salonach Ducati!

W dniach 24 - 26 listopada, w całej sieci polskich salonów Ducati otrzymacie aż 40% rabatu na wybrane towary, a pośród nich m.in.:

  • Zestaw Urban do Multistrady 1200 i 950
  • Gmole na bak do Multistrady 1200 i 950
  • Tankpady
  • Koszulka Ducati XDiavel
  • Koszulka Scrambler Ducati

Dodatkowo, wszyscy dealerzy Ducati z polskiej sieci sprzedaży obiecali, że w powyższych dniach będą dawali rabat na całą resztę asortymentu Ducati jaki posiadają w swoich salonach. Robi się naprawdę ciekawie, bo te przeceny także mogą sięgać aż 40%

Zapraszamy! Takiej okazji nie może przegapić żaden Ducatista i fan naszej kultowej marki!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr