tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bimota Tesi H2 na wolnoci! [WIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bimota Tesi H2 na wolnoci! [WIDEO]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.14, 10:26 Drukuj

Bimota Tesi H2 to jedna z najbardziej elektryzujących premier targów EICMA 2019. Teraz możecie zobaczyć ją w akcji.

Motocykl  jest efektem  mariażu Bimoty z Kawasaki. Silnik z modelu Ninja H2 i nietypowe rozwiązania inżynierów włoskiej marki tworzą mieszankę wybuchową, która z pewnością będzie doskonałym poligonem doświadczalnym dla obu producentów.

NAS Analytics TAG

Przeczytaj również: Bimota Tesi H2 - atomowa Włoszka

Okazuje się, że Bimota jeszcze w listopadzie opublikowała po cichu film pokazujący nie tylko szczegóły motocykla, ale również znalazło się kilka kadrów z jazdy. Dołączcie do nas i wspólnie rozkoszujmy się widokiem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr