tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bimota Tesi H2 na wolności! [WIDEO] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bimota Tesi H2 na wolności! [WIDEO]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.14, 10:26 Drukuj

Bimota Tesi H2 to jedna z najbardziej elektryzujących premier targów EICMA 2019. Teraz możecie zobaczyć ją w akcji.

Motocykl  jest efektem  mariażu Bimoty z Kawasaki. Silnik z modelu Ninja H2 i nietypowe rozwiązania inżynierów włoskiej marki tworzą mieszankę wybuchową, która z pewnością będzie doskonałym poligonem doświadczalnym dla obu producentów.

NAS Analytics TAG

Przeczytaj również: Bimota Tesi H2 - atomowa Włoszka

Okazuje się, że Bimota jeszcze w listopadzie opublikowała po cichu film pokazujący nie tylko szczegóły motocykla, ale również znalazło się kilka kadrów z jazdy. Dołączcie do nas i wspólnie rozkoszujmy się widokiem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę