tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Biker Biker - dzielni motocykliści z Londynu, którzy polują na złodziei jednośladów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Biker Biker - dzielni motocykliści z Londynu, którzy polują na złodziei jednośladów

Autor: Raff 2019.01.12, 01:03 2 Drukuj

Motocyklowi wolontariusze patrolują ulice Londynu by chronić właścicieli jednośladów przed kradzieżami, a pieszych przed przestępstwami popełnianymi przy pomocy skuterów.

Nieformalna grupa nazywa się Biker Biker. Każdy wyjazd jest starannie przygotowywany - poprzedza go wnikliwe śledztwo na zamkniętych formach, gdzie komunikują się złodzieje jednośladów.

NAS Analytics TAG

Założyciel grupy twierdzi, że na pomysł patrolu wpadł po tym, jak trzeci raz stracił jednoślad. Na początku wraz z kolegami szukali po prostu skradzionych motocykli pozostawionych przez złodziei na przeczekanie. Po pewnym czasie zdecydowali się rozszerzyć swoją działalność, zachęceni wsparciem mieszkańców.

Motocykliści nie ograniczają się tylko do poszukiwań. Często podstawiają motocykle na wabia licząc, że w ten sposób uda im się złapać złodziei na gorącym uczynku. Na bieżąco śledzą także aukcje i ogłoszenia sprzedaży motocykli by, używając fałszywych kont, namierzać i odzyskiwać jednoślady dla prawowitych właścicieli.


Ich działalność nie zawsze jest bezpieczna, jednak, jak twierdzą członkowie Biker Biker, zawsze działają zgodnie z prawem i współpracują z londyńską policją.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę