tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bielizna termoaktywna - motocyklowa koszulka rashguard Extreme Hobby
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bielizna termoaktywna - motocyklowa koszulka rashguard Extreme Hobby

Autor: P.B. 2017.06.28, 15:24 1 Drukuj

Koszulki typu rashguard zakładam pod kombinezon motocyklowy od wielu lat, ale dopiero teraz na rynku pojawiły się takie produkty z motocyklowymi akcentami. Natychmiast porwałem jedną sztukę do testu.

Upalny, letni dzień, żar leje się z nieba, a ja spędzam kolejne godziny na torze wyścigowym, mając na sobie skórzany kombinezon. Jeśli pod kombinezon nie ubiorę się odpowiednio, finał będzie, nazwijmy to, ekstremalnie niekomfortowy. Chyba każdy miał kiedyś problem ze ściągnięciem z siebie kombinezonu, który wręcz "przykleił się" do skóry. Żeby rozwiązać problem, od dawna stosuję wszelkiego typu bieliznę termoaktywną, a w wyjątkowo upalne dni, koszulki typu rashguard, które nie zatrzymują przy ciele nawet kropli potu. Dotychczas kupowałem rashguardy stworzone z myślą o sportach walki, czy treningu siłowym, bo tylko takie były dostępne na rynku. Pojawienie się rashguardów z akcentami motocyklowymi natychmiast zwróciło moją uwagę i zachęciło do testowania.

NAS Analytics TAG

Produkt, który wpadł w moje ręce, to termoaktywny longsleeve rashguard Midnight markowany przez Extreme Hobby i sprzedawany przez firmę Lidor. Świetnie wykonany, doskonale dopasowany, przyjemny w dotyku i niepowodujący otarć skóry. Elastyczny materiał przylega do ciała, ale nie krępuje przy tym ruchów. Jakość wykonania na równie wysokim poziomie, co konkurencyjne wyroby czołowych producentów, oferujących odzież do treningu. Z resztą, motocyklowy rasguard Extreme Hobby do wszelkich treningów również się nadaje. Od konkurencyjnych produktów różni go grafika w motocyklowym klimacie, która - dodajmy - nie ulega spraniu, ani zniszczeniu. Osobiście używam na torze, na co dzień pod odzież motocyklową oraz na siłowni. Muszę szybko nabyć drugą sztukę, bo tej już nie nadążam prać…

Z mojej strony zdecydowanie najwyższa ocena dla tego produktu. Motocyklowy rashguard Extreme Hobby zasługuje na polecenie. Jeśli mój wzór wam nie odpowiada, znajdziecie również bardziej pstrokate i kolorowe.

Cena: 149 zł

Znajdziecie na: www.lidor.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Bodo 29/06/2017 11:15

Jaki adny ten model..;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr