tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Bezpieczne wakacje" - bezpłatna akcja serwisowa Suzuki

"Bezpieczne wakacje" - bezpłatna akcja serwisowa Suzuki

Autor: Informacja prasowa 2018.06.15, 13:43 Drukuj

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje? Nieważne gdzie, ważne, żeby było bezpiecznie. Pomogą w tym autoryzowane serwisy Suzuki, które przeprowadzą teraz bezpłatne przeglądy motocykli i quadów wyprodukowanych do 2014 roku.

W terminie od 1 do 31 lipca 2018 r. Autoryzowane Stacje Obsługi Suzuki zapraszają na akcję serwisową "Bezpieczne Wakacje". Promocyjną ofertą są objęte wszystkie motocykle i quady Suzuki, wyprodukowane w 2014 roku i wcześniej. Przez cały miesiąc Autoryzowane Serwisy będą przeprowadzać bezpłatne kontrole, sprawdzając m.in. stan silnika, nadwozia, układ przeniesienia napędu, układ hamulcowy, kierowniczy i elektryczny.

W trakcie trwania akcji przyznawany jest rabat w wysokości 20% na oryginalne części zamienne oraz 15% na oryginalne akcesoria Suzuki.

Szczegółowe informacje i wykaz czynności serwisowych znajdują się w regulaminie i wykazie czynności serwisowych, które są dostępne na stronie Suzuki Motor Poland.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę