tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bezgłośna rywalizacja. Dwaj mistrzowie trialu na elektrycznych OSET-ach Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bezgłośna rywalizacja. Dwaj mistrzowie trialu na elektrycznych OSET-ach

Autor: Raff 2019.08.18, 19:51 Drukuj

Motocykle elektryczne można lubić lub nie, ale są takie dziedziny, gdzie mają one niekwestionowaną przewagę nad spalinowymi konstrukcjami - na przykład w trialu. Maksymalny moment obrotowy dostępny od samego dołu z pewnością pomaga w skomplikowanych ewolucjach.

11-krotny mistrz USA w trialu Pat Smage, wraz z właścicielem firmy OSET Olivierem Smithem, ramię w ramię rywalizują na dwóch elektrycznych OSETach 24.0R. Świetnie się to ogląda, choć jedyne dźwięki jakie dochodzą do nas podczas przejazdów, to… praca zawieszenia.

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę