tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bez znieczulenia. Poruszający dokument o wyścigach motocyklowych [ZAPOWIEDŹ]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bez znieczulenia. Poruszający dokument o wyścigach motocyklowych [ZAPOWIEDŹ]

Autor: Informacja prasowa 2020.02.14, 14:43 Drukuj

Już 6 marca w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera polskiego dokumentu o wyścigach motocyklowych. Portal Scigacz.pl jest patronem medialnym tej produkcji.

Dokument "Bez znieczulenia" to obraz pokazujący świat torowych wyścigów motocyklowych. Podczas sezonu wyścigowego operatorzy filmowi towarzyszyli zawodnikom, ich rodzinom i przyjaciołom dokumentując ich życie w dużej części podporządkowane pasji motocyklowej. Tory wyścigowe całej Europy, piękne widowiska sportowe, wspaniałe uniesienia i gorycz porażki, życie na paddocku, niesamowite wyścigi - to wszystko zostało udokumentowane podczas 12 miesięcy pracy dokumentalistów. Prawdziwy obraz sportu motocyklowego pokazany takim jaki jest naprawdę.

NAS Analytics TAG

Bilety do kupienia na stronie kina Luna: http://www.kinoluna.pl/filmy/bez-znieczulenia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę