tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bez znieczulenia. Poruszajcy dokument o wycigach motocyklowych [ZAPOWIED]
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bez znieczulenia. Poruszajcy dokument o wycigach motocyklowych [ZAPOWIED]

Autor: Informacja prasowa 2020.02.14, 14:43 Drukuj

Już 6 marca w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera polskiego dokumentu o wyścigach motocyklowych. Portal Scigacz.pl jest patronem medialnym tej produkcji.

Dokument "Bez znieczulenia" to obraz pokazujący świat torowych wyścigów motocyklowych. Podczas sezonu wyścigowego operatorzy filmowi towarzyszyli zawodnikom, ich rodzinom i przyjaciołom dokumentując ich życie w dużej części podporządkowane pasji motocyklowej. Tory wyścigowe całej Europy, piękne widowiska sportowe, wspaniałe uniesienia i gorycz porażki, życie na paddocku, niesamowite wyścigi - to wszystko zostało udokumentowane podczas 12 miesięcy pracy dokumentalistów. Prawdziwy obraz sportu motocyklowego pokazany takim jaki jest naprawdę.

NAS Analytics TAG

Bilety do kupienia na stronie kina Luna: http://www.kinoluna.pl/filmy/bez-znieczulenia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr