tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bartek Ogłaza - czekam na polskich kibiców!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bartek Ogłaza - czekam na polskich kibiców!

Autor: Informacja prasowa 2007.11.21, 10:30 1 Drukuj

Już w najbliższy weekend 24 i 25 listopada wielkie święto Freestyle Motocrossu. Do katowickiego Spodka po raz drugi zawita impreza DIVERSE Night Of The Jumps. Niesamowite triki na wysokości trzeciego piętra zobaczymy w wykonaniu między innymi naszych dwóch reprezentantów. Jednym z nich będzie Bartek Ogłaza (Diverse Extreme Team), który wraca do rywalizacji po ciężkiej kontuzji.

Celestyna Kubus (SALTO Motorsport): Jak idą przygotowania do najważniejszej imprezy Freestyle Motocross w tym roku?

Bartek Ogłaza: Od kilku tygodni prowadzę intensywne treningi. Cały czas odczuwam skutki kontuzji odniesionej w Szwecji, ale nie ma czasu na odpoczynek i całkowitą rehabilitację. Trenuję pięć, sześć razy w tygodniu. Od połowy października jeżdżę u Libora Podmola, mojego dobrego kolegi i Wicemistrza Świata FMX. Niestety ręka nie jest jeszcze w pełni sprawna, utrudnia mi to np. kręcenie Backflipów. Mimo problemów jestem w dobrej kondycji i pewnie będzie nienajgorzej.

-Czego oczekujesz po występie w Katowicach?

B.O.: Mam nadzieję, że wszystko będzie OK i wrócę cały do domu. Tak na serio: trudno jest nawiązać walkę z innymi, kiedy ma się cztery miesiące przerwy w treningach. FMX się nie zatrzymuje, nie ma żadnych limitów. Cały czas się rozwija i jest coraz więcej świrów uprawiających ten sport.

-Jakie nowe triki będzie można zobaczyć w Twoich przejazdach?

B.O.: Ciężko powiedzieć, bo tak naprawdę nie wiem, czego się nauczę i na co pozwoli mi ręka. Na pewno dam z siebie wszystko!

-Czym jest dla Ciebie FMX?

B.O.: Odpowiem krótko - spełnionym marzeniem i całym życiem.

-Co sprawia, że ten sport przyciąga miliony kibiców na całym świecie?

B.O.: Niecodziennie możesz zobaczyć ewolucje na wysokości trzeciego - czwartego piętra wykonywane na motocyklach. Do tego jeszcze adrenalina i zawsze wielkie widowisko. Tak jak w cyrku, tylko bez zabezpieczeń.

-FMX ma szansę na rozwój w Polsce?

B.O.: Każda impreza typu DIVERSE Night Of The Jumps przyciąga coraz więcej fanów. Do tego mamy wielu amatorów próbujących swoich sił. Ważne, aby byli sponsorzy, gdyż bez nich ciężko się rozwijać. Nie wystarczy sam talent i umiejętności. Dlatego szczególnie dziękuję moim sponsorom, których listę znajdziecie na www.oglaza.pl

-Twój faworyt na DIVERSE Night Of The Jumps?

B.O.: Poziom jest mocno wyśrubowany i nie wiadomo do końca, co kto pokaże na zawodach. Na pewno będę mocno trzymał kciuki za moich dobrych kumpli i największych rywali w konkurencji Highest Air: Libora Podmola i Lukasa Weisa.

-Warto przyjechać do Katowic?

B.O.: Jasne, zapowiada się wielka i udana impreza! Ewolucje na skraju szaleństwa, dobra muzyka i ogromne widowisko. Czekam na gorące wsparcie polskich kibiców, bez którego nie uznam zawodów za udane. Ci, którzy nie przyjadą na pewno będą żałować!

Bartka Ogłazę sponsorują: Diverse Extreme Team, G-SHOCK, SKF, POLand POSITION, Suzuki Motor Poland, Alpinestars / Inter-Motors, Shell Advance, Dunlop, THOR, Polski Związek Motorowy.

oglaza w powietrzu
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę