tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW R1250GS zadebiutuje na targach Intermot w Kolonii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW R1250GS zadebiutuje na targach Intermot w Kolonii

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.08.31, 14:13 9 Drukuj

Spekulacje i domniemywanie powoli dobiegają końca. Po licznych domysłach na temat następcy legendarnego GSa, BMW zapowiedziało, że nowy motocykl z silnikiem chłodzonym cieczą zostanie zaprezentowany za targach Intermot w Kolonii w październiku. Warto zauważyć, że BMW dość powściągliwie podchodzi do nagłaśniania swojego nowego motocykla, nie licząc oczywiście  szpiegowskich fotografii w cywilnych warunkach.

Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Jedno jest pewne. Wraz z ogromnym wysypem turystycznych enduro, które okazały się równie dobre (Triumph Explorer, Honda Crosstourer etc.), BMW nie dzierży już palmy pierwszeństwa. Czy wszyscy wkrótce zostaną rozstawieni po kątach? Odpowiedź wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: x 02/09/2012 09:21

a podgrzewane lusterka będą?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę