tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Atacama Rally: polscy motocyklici na dobrych pozycjach w generalce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Atacama Rally: polscy motocyklici na dobrych pozycjach w generalce

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.08.16, 17:04 Drukuj

Polscy motocykliści z Orlen Team ukończyli prolog Atacama Rally na bardzo dobrych pozycjach. Walka trwa, Polakom idzie jak dotąd bardzo dobrze.

Atacama Rally, jeden z najtrudniejszych rajdów terenowych w mistrzostwach świata FIM, rozpoczął się w poniedziałek 13 sierpnia. W prologu nasi zawodnicy z Orlen Team - Maciej Giemza i Adam Tomiczek zajęli bardzo dobre lokaty - w klasyfikacji generalnej Maciej zajął 7. miejsce, Adam 9. W klasyfikacji juniorów odpowiednio pierwsze i drugie.

NAS Analytics TAG

We wtorek Polacy przejechali pierwszy etap o długości 266 km, po którym zostali sklasyfikowani na 16. (Giemza) i 17. (Tomiczek) miejscu (wśród juniorów odpowiednio 2. i 3.). Środowy odcinek specjalny został skrócony do 72 kilometrów ze względu na występującą okresowo na pustyni Atacama mgłę, która uniemożliwia rywalizację i pracę ekip ratunkowych.

Maciej Giemza pojawił się na mecie jako 16., Adam 17.

Atacama Rally - klasyfikacja generalna

1. Kevin Benavides, Honda Racing, 6hr 39m 39s
2. Pablo Quintanilla, Husqvarna  Racing, +1m 53s
3. Toby Price, KTM Factory Racing, +6m 04s
13. Oriol Mena, Hero Motorsports, +50m 18s
14. Joaquim Rodrigues, Hero Motorsports, +1hr 07m 45s
...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr