tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Atacama Rally: polscy motocykliści na dobrych pozycjach w generalce NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Atacama Rally: polscy motocykliści na dobrych pozycjach w generalce

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.08.16, 17:04 Drukuj

Polscy motocykliści z Orlen Team ukończyli prolog Atacama Rally na bardzo dobrych pozycjach. Walka trwa, Polakom idzie jak dotąd bardzo dobrze.

Atacama Rally, jeden z najtrudniejszych rajdów terenowych w mistrzostwach świata FIM, rozpoczął się w poniedziałek 13 sierpnia. W prologu nasi zawodnicy z Orlen Team - Maciej Giemza i Adam Tomiczek zajęli bardzo dobre lokaty - w klasyfikacji generalnej Maciej zajął 7. miejsce, Adam 9. W klasyfikacji juniorów odpowiednio pierwsze i drugie.

__________________________________________

We wtorek Polacy przejechali pierwszy etap o długości 266 km, po którym zostali sklasyfikowani na 16. (Giemza) i 17. (Tomiczek) miejscu (wśród juniorów odpowiednio 2. i 3.). Środowy odcinek specjalny został skrócony do 72 kilometrów ze względu na występującą okresowo na pustyni Atacama mgłę, która uniemożliwia rywalizację i pracę ekip ratunkowych.

Maciej Giemza pojawił się na mecie jako 16., Adam 17.

Atacama Rally - klasyfikacja generalna

1. Kevin Benavides, Honda Racing, 6hr 39m 39s
2. Pablo Quintanilla, Husqvarna  Racing, +1m 53s
3. Toby Price, KTM Factory Racing, +6m 04s
13. Oriol Mena, Hero Motorsports, +50m 18s
14. Joaquim Rodrigues, Hero Motorsports, +1hr 07m 45s
...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę