tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alpha Moto Salon i Serwis Motocyklowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Alpha Moto Salon i Serwis Motocyklowy

Serwis i sprzedaż motocykli, skuterów i quadów oraz części i akcesoriów. Oferujemy: komis, zimowanie, transport, mechanikę, elektrykę, tuning, modyfikacje, pomiary, wulkanizacje, wymiany, regulacje, naprawy, remonty, itp.

Adres

Niedaszów 35
59-407 Mściwojów
Na trasie 374 Jawor-Strzegom
885 483 318
alphamoto@mail.com WWW:

OPIS FIRMY

Najpierw była pasja, potem było Alpha Moto.

Alpha Moto powstało w Anglii w 2008 roku. To był okres, w którym dużo się nauczyliśmy i poznaliśmy świetnych ludzi, oczywiście motocyklistów.

W 2013 roku przenieśliśmy firmę do Polski.  Nasi klienci nie byli zadowoleni z tej zmiany, bo jak mówią, 1500 km to jednak za daleko żeby dojeżdżać do serwisu. Mamy nadzieję powtórzyć nasz sukces i stworzyć  zaufany serwis i salon motocyklowy, do którego chce się wracać. Zapraszamy i mamy nadzieję, że staniesz się częścią historii Alpha Moto.

 

Szef a zarazem główny mechanik jest motocyklistą. Kocha dwa kółka i kocha swoją pracę. Od początku trzyma się jednej prostej zasady, naprawia motocykl tak, jakby to był jego motocykl.

Za nim zdecydował się otworzyć Alpha Moto zdobywał doświadczenie w profesjonalnych warszytatch motocyklowych w kraju i za granicą.

Pierwsze kroki stawiał jako pomocnik głównego mechanika w warsztacie motocyklowym w Warszawie, który specjalizował się w „krążownikach“ Honda Gold Wing.

Następny był warsztat motocyklowy w Wałbrzychu, gdzie pracował z wszystkimi markami motocykli.

Kolejne kilka lat spędził w Anglii pracując w autoryzowanym serwisie Hondy, potem dla jednego z największych komisów motocyklowych w UK, gdzie zdobył doświadczenie warsztatowe z motocyklami produkcji japońskiej, niemieckiej, włoskiej i USA.

W końcu przyszedł czas na otworzenie własnego warsztatu i tak od kilku lat prowadzi Alpha Moto i tego zamierza się trzymać.

 

Zapraszamy!!!

 

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę