tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Aktualizacje w modelach Hondy CRF300L na rok 2023
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Aktualizacje w modelach Hondy CRF300L na rok 2023

Autor: Informacja prasowa 2022.12.01, 17:17 Drukuj

CRF300L otrzyma zupełnie nowy schemat malowania Swift Gray, uzupełniający tradycyjny już kolor Extreme Red. W standardzie od tego rocznika znajdą się osłony dłoni.

Lekki uniwersalny model Hondy CRF300L został zaprojektowany jako motocykl, który jest równie zwrotny w terenie, jak i w mieście. Jego niesłabnąca popularność od czasu premiery CRF250L w 2012 roku wzrosła jeszcze bardziej, gdy w roczniku modelowym 2020 zwiększono pojemność skokową o 50 cm3 i zmniejszono masę o 4 kg.

NAS Analytics TAG

Sukces tego modelu opiera się na kilku czynnikach: natychmiast rozpoznawalnej, wyrazistej stylistyce CRF, wyjątkowo żwawym jednocylindrowym silniku, sześciobiegowej skrzyni biegów ze sprzęgłem antyhoppingowym, ramie zapewniającej zwinność i kontrolę reakcji motocykla, smukłych proporcjach i zawieszeniu o dużym skoku.

W roku modelowym 2023 CRF300L otrzymuje całkowicie nowy kolor Swift Gray, z nowymi czarnymi osłonami dłoni i pomarańczową grafiką w standardzie. Nowy kolor stanowi alternatywę dla tradycyjnego schematu kolorystycznego Extreme Red, a model w obu wariantach będzie standardowo wyposażony w dopasowane kolorystycznie osłony dłoni.

Szczegóły techniczne można znaleźć na tej stronie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr