tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Afonso Gaidao mistrzem Polski w MX 65!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Afonso Gaidao mistrzem Polski w MX 65!

Autor: Informacja prasowa 2014.09.18, 10:34 Drukuj

To już fakt! Po ostatnich dramatycznych dwóch wyścigach Mistrzostw Polski MX 65, Portugalczyk Afonso Gaidao w ostatnim wyścigu zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski MX 65 2014. Po wyrównanej walce Gaidao wygrał drugi wyścig i doprowadził do wyrównania w punktacji w klasyfikacji generalnej. W takiej sytuacji sędziowie zdecydowali się przyznać dwa tytuły, które zdobyli Afonso Gaidao i Wiktor Małecki. 

Dla młodego Portugalczyka reprezentującego markę Cobra Moto w Polsce, był to kolejny trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski MX 65. 10-letni letni Afonso Gaidao zapowiedział już walkę o kolejny tytuł w przyszłorocznej serii Mistrzostw Polski MX 65. Gratulujemy zwycięzcy!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę