tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Afonso Gaidao mistrzem Polski w MX 65!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Afonso Gaidao mistrzem Polski w MX 65!

Autor: Informacja prasowa 2014.09.18, 10:34 Drukuj

To już fakt! Po ostatnich dramatycznych dwóch wyścigach Mistrzostw Polski MX 65, Portugalczyk Afonso Gaidao w ostatnim wyścigu zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski MX 65 2014. Po wyrównanej walce Gaidao wygrał drugi wyścig i doprowadził do wyrównania w punktacji w klasyfikacji generalnej. W takiej sytuacji sędziowie zdecydowali się przyznać dwa tytuły, które zdobyli Afonso Gaidao i Wiktor Małecki. 

NAS Analytics TAG

Dla młodego Portugalczyka reprezentującego markę Cobra Moto w Polsce, był to kolejny trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski MX 65. 10-letni letni Afonso Gaidao zapowiedział już walkę o kolejny tytuł w przyszłorocznej serii Mistrzostw Polski MX 65. Gratulujemy zwycięzcy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr