tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Adam Małysz rusza w teren motocyklem! NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Adam Małysz rusza w teren motocyklem!

Autor: Lovtza 2013.09.19, 20:14 6 Drukuj

Adam Małysz dosiądzie motocykla enduro! Korzystając z zaproszenia warszawskiego salonu KTM Rally oraz Orlen Teamu mogliśmy być świadkami pierwszej przymiarki jednego z najwybitniejszych polskich sportowców naszych czasów do rasowej maszyny enduro.

Adam odebrał z salonu przy ulicy Grochowskiej nowiutkiego wyczynowego KTMa 250 EXC-F, którego już niedługo będziecie mogli zobaczyć w akcji na południu Polski. Pierwszego krótkiego instruktażu jak obchodzić się z pomarańczową bestią udzielił mistrzowi sam Marek Dąbrowski, człowiek legenda jeśli chodzi o polski sport offroadowy. Małysz zresztą od zawsze był miłośnikiem sportów motorowych. Jego zaangażowanie w rajdy nie jest przecież dziełem przypadku, niemniej jednak polski skoczek narciarski wszechczasów poza samochodem rajdowym dotychczas ujeżdżał wyłącznie quady.

NAS Analytics TAG

Dlaczego Adam nie usiadł za kierownicą endurówki wcześniej? Jak zamierza korzystać ze swojej nowej zabawki i czy uda mu się w ten sposób ocieplić wizerunek polskiego motocyklowego offroadu? Na te jak i inne pytania znajdziecie wyczerpujące odpowiedzi w wywiadzie z Adamem Małyszem, który specjalnie dla czytelników Ścigacz.pl przygotowaliśmy przy okazji tego spotkania. Już teraz zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę