tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Access Motor SP450-S vs. Kawasaki KFX450R - podsumowanie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Access Motor SP450-S vs. Kawasaki KFX450R - podsumowanie

Autor: Eristof 2009.01.22, 13:36 3 Drukuj

strony: 1 2 3 4

Nadszedł czas na ostateczne podsumowanie testowanych przez nas pojazdów. Pomysł porównania dwóch sportowych 450-tek doprowadził do jednoznacznych wniosków. Rozpatrując tylko i wyłącznie sport i walkę o na torze z tej dwójki powinniście brać pod uwagę jedynie pojazd Kawasaki. To najwyższy dostępny na rynku poziom jeśli chodzi o jakość i osiągi, dzięki czemu KFXem można stanąć do walki z dowolną konkurencją. Natomiast przydomek „Sport" towarzyszący nazwie tajwańskiego pojazdu firmy Access Motor należy rozumieć jako „sport i rekreację" z naciskiem na to drugie. To niezły wybór dla tych, którzy nie mają sportowych aspiracji, lecz lubią aktywnie i miło spędzać swój wolny czas, zwłaszcza jeśli lubią to robić w sportowym stylu. Access Motor SP450-S doskonale radzi sobie na bezdrożach, lasach, a od biedy można zapuścić się nim nawet na tor motocrossowy. Wygodna kanapa, mocny silnik, amortyzatory gazowe spisujące się lepiej, niż w seryjne zawieszenie Kawasaki. Homologacja dla dwóch osób i niewygórowana cena, to elementy, które przeciętnego „Kowalskiego" w zupełności zadowolą.

Za pomoc w teście oraz rzetelną i profesjonalną ocenę prezentowanych quadów serdecznie dziękujemy Pawłowi Sobczykowi oraz Adamowi Wężykowi z zespołu Sobczyk Racing Team.

Kawasaki KFX450R z dziewczyna Lucky Star AM-SP450S dokad jechac

strony: 1 2 3 4

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Kawasaki KFX450R sandra
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę