tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Access Motor SP450-S vs. Kawasaki KFX450R - podsumowanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Access Motor SP450-S vs. Kawasaki KFX450R - podsumowanie

Autor: Eristof 2009.01.22, 13:36 3 Drukuj

Nadszedł czas na ostateczne podsumowanie testowanych przez nas pojazdów. Pomysł porównania dwóch sportowych 450-tek doprowadził do jednoznacznych wniosków. Rozpatrując tylko i wyłącznie sport i walkę o na torze z tej dwójki powinniście brać pod uwagę jedynie pojazd Kawasaki. To najwyższy dostępny na rynku poziom jeśli chodzi o jakość i osiągi, dzięki czemu KFXem można stanąć do walki z dowolną konkurencją. Natomiast przydomek „Sport" towarzyszący nazwie tajwańskiego pojazdu firmy Access Motor należy rozumieć jako „sport i rekreację" z naciskiem na to drugie. To niezły wybór dla tych, którzy nie mają sportowych aspiracji, lecz lubią aktywnie i miło spędzać swój wolny czas, zwłaszcza jeśli lubią to robić w sportowym stylu. Access Motor SP450-S doskonale radzi sobie na bezdrożach, lasach, a od biedy można zapuścić się nim nawet na tor motocrossowy. Wygodna kanapa, mocny silnik, amortyzatory gazowe spisujące się lepiej, niż w seryjne zawieszenie Kawasaki. Homologacja dla dwóch osób i niewygórowana cena, to elementy, które przeciętnego „Kowalskiego" w zupełności zadowolą.

Za pomoc w teście oraz rzetelną i profesjonalną ocenę prezentowanych quadów serdecznie dziękujemy Pawłowi Sobczykowi oraz Adamowi Wężykowi z zespołu Sobczyk Racing Team.

NAS Analytics TAG
Kawasaki KFX450R z dziewczyna Lucky Star AM-SP450S dokad jechac
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Kawasaki KFX450R sandra
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr