tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 5 godzin Erzbergrodeo. Zobacz kompletny film z kultowej imprezy enduro [FILM]

5 godzin Erzbergrodeo. Zobacz kompletny film z kultowej imprezy enduro [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.08.02, 12:51 Drukuj

Kochasz hard enduro? Masz 5 godzin? Usiądź wygodnie w fotelu i zagłęb się w kompletną relację z tegorocznego Erzbergrodeo - jednej z najtrudniejszych rywalizacji off-roadowych na świecie.

Podobnie jak poprzednie, także ta, 24. edycja dostarczyła niesamowitej satysfakcji wszystkim uczestnikom. O poziomie trudności niech świadczy fakt, że tylko 23 zawodników (na 1500) ukończyło tegoroczny wyścig w czterogodzinnym limicie czasowym, a zwycięzca nie wyłonił się do końca trasy.

Żelazna góra po raz kolejny okazała się świetnym testerem umiejętności uczestników i konfiguracji maszyn. Z biegiem lat, głównie dzięki wsparciu Red Bulla, Erzbergrodeo stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez enduro na świecie. Co roku bierze w niej udział elita motocyklowego off-roadu. W tym roku po raz pierwszy zadebiutował motocykl elektryczny Alta Motors, który prowadził Ty Tremaine.

A zatem przygotuj zapas chłodzących napojów, coś do jedzenia i oglądaj!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę