tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 5 godzin Erzbergrodeo. Zobacz kompletny film z kultowej imprezy enduro [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

5 godzin Erzbergrodeo. Zobacz kompletny film z kultowej imprezy enduro [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.08.02, 12:51 Drukuj

Kochasz hard enduro? Masz 5 godzin? Usiądź wygodnie w fotelu i zagłęb się w kompletną relację z tegorocznego Erzbergrodeo - jednej z najtrudniejszych rywalizacji off-roadowych na świecie.

Podobnie jak poprzednie, także ta, 24. edycja dostarczyła niesamowitej satysfakcji wszystkim uczestnikom. O poziomie trudności niech świadczy fakt, że tylko 23 zawodników (na 1500) ukończyło tegoroczny wyścig w czterogodzinnym limicie czasowym, a zwycięzca nie wyłonił się do końca trasy.

NAS Analytics TAG

Żelazna góra po raz kolejny okazała się świetnym testerem umiejętności uczestników i konfiguracji maszyn. Z biegiem lat, głównie dzięki wsparciu Red Bulla, Erzbergrodeo stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez enduro na świecie. Co roku bierze w niej udział elita motocyklowego off-roadu. W tym roku po raz pierwszy zadebiutował motocykl elektryczny Alta Motors, który prowadził Ty Tremaine.

A zatem przygotuj zapas chłodzących napojów, coś do jedzenia i oglądaj!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę