REJESTRACJA | LOGOWANIE

Taczka z silnikiem z motoroweru - rewolucja w budownictwie

Łukasz "Boczo" Tomanek 

11/07/2013, 10:21 17
DRUKUJ

Każdy, kto kiedykolwiek pracował na budowie, albo przynajmniej brał udział, zapewne wiejak uciążliwe jest wożenie materiałów na taczce. Trzeba ręcznie pchać coś, co nie jest zbyt stabilne, a i tak zazwyczaj kończymy z cegłami wysypanymi na ziemie. A co, jeśli zamontować by do taczki silnik z motoroweru? Pomysłowość, jak zawsze, nie zna granic.

Warto zauważyć, że testujący ten wynalazek wyposażył się w kask, co rzecz jasna bardzo pochwalamy mając na uwadze wiele filmów z testowania rzeczy na bocznych drogach. Żarty jednak na bok, bo mamy tutaj naprawdę dobry pomysł, proste wykonanie i ogromny wkład w poprawę efektywności. Polak potrafi!TAGI 
skutery (191)
skuter (224)
tuning (287)
motorower (40)
MOTOROWERY (29)
taczka (1)
13/07/2013 20:08 wojtek
Taczka z silnikiem z motoroweru - rewolucja w budownictwie

tak szybko zapierdziela, że nie ma kiedy załadować. Genialność w prostocie:)

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ