REJESTRACJA | LOGOWANIE

Szybkie motocykle w zwolnionym tempie

Łukasz "Boczo" Tomanek 

04/12/2013, 09:47 3
DRUKUJ

Obojętnie co by się nie działo, jedno zawsze jest pewne - wszystkie filmy w zwolnionym tempie zawsze będą wspaniałe. Obojętnie co by przedstawiały. Nawet jakąś upadającą gwiazdkę piszącą swoją biografię. W slo'mo wszystko wygląda niesamowicie, a zwłaszcza szybkie motocykle. Tak się składa, że znaleźliśmy zacną kompilację szybkich rzeczy, w której jest Tourist Trophy, Ulster GP, North West 200 i MotoGP. Spodoba się Wam, gwarantujemy.

Zobacz inne epickie rzeczy w zwolnionym tempie:TAGI 
MotoGP (360)
TT (195)
Ulster GP (11)
slow motion (15)

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ