Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  Symulator motocyklowy Honda

  Autor: Informacja prasowa 2008.01.08, 09:36 7 Drukuj

  Honda Plaza jako pierwszy i jedyny Salon Hondy w Polsce wprowadza do testów i do sprzedaży najnowszy symulator motocyklowy Motocycle Riding Trainer firmy Honda. O powstaniu tego urządzenia pisaliśmy już dwa lata temu

  Urządzenie to niewielki i niedrogi symulator jazdy przeznaczony do szkoleń w zakresie zwiększenia świadomości zagrożeń podczas jazdy oraz zwiększenia umiejętności dostrzegania zagrożeń u kierowców pojazdów jednośladowych. System powstał w wyniku 17 lat intensywnych badań inżynierów Hondy. Riding Trainer jest stopniowo wprowadzany w Europie, aby wesprzeć jego wprowadzanie i zwiększyć bezpieczeństwo jazdy na motocyklach na europejskich drogach, firma Honda przyjęła założenia Europejskiej Karty Bezpieczeństwa Drogowego w listopadzie 2005.

  Więcej informacji na stronie: www.hondaplaza.pl, lub pod nr telefonu 022 431 00 71.

  Zdjęcia
  Komentarze 5
  Pokaż wszystkie komentarze
  Dodaj komentarz

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

  na górę