REJESTRACJA | LOGOWANIE

Seks na motocyklu w czasie jazdy? (Tylko dla dorosłych)

Łukasz "Boczo” Tomanek 

10/08/2012, 15:43 10
DRUKUJ

Zobaczyliśmy to i nie mogliśmy uwierzyć. Wygląda na to, że gość na motocyklu „robi brzydkie rzeczy” ze swoją (swoją?) kobietą. Dalszy komentarz jest zbędny. Aż prosi się powiedzieć „challenge accepted”. Śmialiśmy się, kiedy pokazali nam motocyklową kamasutrę, ale tutaj mamy zupełnie inny poziom. Poziom Hard…TAGI 
Zobacz również
13/08/2012 08:07 xyz
Seks na motocyklu w czasie jazdy? (Tylko dla dorosłych)

Ten biały TIR to z polskiej firmy transportowej ..hehe moze na jakimś formu kierowców ciężarówek wrzucił ten film z lepszego ujecia;)

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ