REJESTRACJA | LOGOWANIE

Podnośnik motocyklowy Ekotez - poręczność w garażu

Piotr Jędrzejak

01/04/2010, 17:03 8
DRUKUJ

Czeska firma Ekotez wymyśliła, opatentowała i sprzedaje bardzo poręczne podnośniki motocyklowe. Po wjeździe do swojego garażu, nawet nie zsiadając ze sprzęta należy wsadzić w otwory w ramie specjalne mocowanie. Jest ono równocześnie nóżką, więc można bezpiecznie zejść z pokładu. Następnie podczepiamy podnośnik i sprawnym ruchem ręki windujemy motocykl w górę. Przerażać mogą otwory w ramie, jednak producent twierdzi, iż ich wynalazek jest kompatybilny z większością dzisiejszych motocykli, a jedyne co trzeba zrobić, to wkręcić w ramę odpowiednią końcówkę. Na pewno ogromną zaletą jest poręczność już podniesionego motocykla ze względu na kółka, które w razie potrzeby można zablokować. W razie potrzeby transportu, urządzenie można z łatwością rozmontować, aby zajmowało mniej miejsca.

Zobaczcie prezentację podnośnika:

get flash player

Wymagania:

Flash Player 8
Włšczona obsługa JavaScript w przeglšdarce


02/03/2011 22:11 Adam
Podnośnik motocyklowy Ekotez - poręczność w garażu

Ja robię podnośniki tego typu, sam zaprojektowałem i robie. Więcej info na gg 1869544. Pokaże filmik zdjęcia itd... Zapewnia solidną konstrukcję bo każdy podnośnik robiony jest dokładnie i pojedynczo nie masowo.

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ