REJESTRACJA | LOGOWANIE

Paczki w podróży - motocyklem przez Ameryki

Informacja prasowa

20/02/2014, 09:45 3
DRUKUJ

Właśnie rozpoczeła się druga część podróży dookoła świata Kasi i Marcina Paczków. Wyprawa rozpoczęła się w czerwcu 2012 roku, kiedy to para wyruszyła na wschód przez Rosję, Mongolię i Chiny do Azji Południowo-Wschodniej. Oprócz 12 azjatyckich krajów odwiedzili również Australię, a po 15 miesiącach wrócili do Polski. Zaledwie 4 miesiące później kontynuują swoją podróż, tym razem w kierunku zachodnim. Mają zamiar przejechać motocyklem z Los Angeles w Stanach Zjednoczonych do Ushuaia - najdalej na południe położonego miasta Argentyny. Co jakiś czas na portalu Ścigacz.pl będziecie mieli okazję przeczytać relację Kasi i Marcina z kolejnych etapów podróży, okraszoną mnóstwem ciekawych zdjęć.

Ich przygody z dotychczasowych wypraw oraz bieżące wydarzenia można śledzić na blogu Paczków.

logo Paczki w podrozy29/07/2014 23:21 Evva
Paczki w podróży - motocyklem przez Ameryki

Cudnie! Moje marzenie!

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ