Nowy Harley-Davidson - kolejne zdjêcia
W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam zdjęcia motocykla, który ma być nowym Harleyem klasy 500cc+. Wykonano je w Indiach, gdzie motocykl powstaje i mogliśmy z nich wywnioskować parę rzeczy. Obok kilka nowych zdjęć, również wykonanych w Indiach przez uczestnika ruchu drogowego. Są nieco wyraźniejsze, więc możemy przyjrzeć się dokładniej nowemu Harusowi.
Wygląda na to, że będzie to niewielki motocykl nie tylko pojemnością ale także gabarytami. Być może nawet mniejszy od Sportstera SuperLow. Linia przywodzi na myśl Night Roda, ale z o wiele wyższą kierownicą. Co do silnika, to pewne jest, że będzie to jednostka V2 o pojemności póki co nieokreślonej, ale oscylującej w okolicy 500cm3. Dajcie nam znać, co sądzicie na temat wyglądu. My szczerze mówiąc spodziewaliśmy się czegoś w stylu małego XR1200. Nowy HD ma być niskobudżetowym sprzętem i faktu tego nie da się ukryć patrząc na lusterka czy tylne światła/kierunkowskazu. Wygląda nawet na to, że Harley odstąpił od płaskich i szerokich klamek na rzecz klasycznych.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSY£KA GRATIS »
Ciekawostka - jeden z uczestników ruchu, który zrobił foty napisał na jednym z for na temat dźwięku nowego Harleya:
"Przy spokojnej jeździe w ogóle nie było słychać żadnego dźwięku. Kiedy kierowca odkręcił, jakiś dźwięk się pojawił, ale nie było to nic, co przypominało inne Harleye".







Komentarze 2
Poka¿ wszystkie komentarze¦rodowiska stukniêtych (chodzi mi tylko o pewn± grupê u¿ytkowników) Harusomaniaków zaraz stwierdz± ¿e to nie jest prawdziwy H-D.
OdpowiedzBardzo dobrze, ¿e id± w stronê mniejszych pojemno¶ci. To, ¿e kiedy¶ nast±pi susza w naszych zbiornikach to tylko kwestia czasu.
Odpowiedz