REJESTRACJA | LOGOWANIE

Najlepsze trasy motocyklowe - co, gdzie, jak

Łukasz "Boczo" Tomanek 

05/04/2013, 08:54 3
DRUKUJ

Motocyklowi podróżnicy ze strony lifeisjoy.nl postanowili stworzyć kompilację video, na której możemy zobaczyć najlepsze ich zdaniem motocyklowe trasy w Europie. Holendrzy połykają kilometry na swoich BMW R1200GS w dużych ilościach i chcieli się podzielić swoimi doświadczeniami.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Trasę najwyższą, najbardziej stromą, najbardziej krętą, najlepszą do jazdy, do szaleństw na zakrętach czy nawet trasę najstarszą. Zerknijcie film i spokojnie, wiosna ma nadejść już naprawdę niebawem...TAGI 
BMW (1142)
BMW R1200GS (122)
turystyka (242)
podróże (221)
05/04/2013 11:03 Morowiec
Najlepsze trasy motocyklowe - co, gdzie, jak

Z bliższych Polsce odcinków: http://goo.gl/maps/6Stc9 , http://goo.gl/maps/I7G0d

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

GIEŁDA - NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

 -
() /
 -
() /
 -
() /
 -
() /

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ