tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MZ wraca na rynek?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MZ wraca na rynek?

Autor: Anna Jêdrasiak 2009.03.25, 15:49 11 Drukuj

Marka MZ zosta³a wykupiona przez Ralpha Waldmanna i Martina Wimmera

Nikomu nie trzeba t³umaczyæ, co to s± MZ-tki. Bardzo wielu motocyklistów swoje pierwsze kroki w jedno¶ladowym ¶wiecie stawia³o w³a¶nie na maszynach tej marki. Nowe modele nie cieszy³y siê jednak tak± popularno¶ci±. Firma Hong Leong Industries, która od 1996 by³a w³a¶cicielem MZ, zakoñczy³a w 2008 produkcjê tych motocykli. Powodem by³a zbyt niska sprzeda¿.

Teraz jednak MZ mo¿e powróciæ na rynek. Od wczoraj nowymi w³a¶cicielami marki MZ s± Ralph Waldmann i Martin Wimmer, czyli dawne gwiazdy MotoGP w klasie 250. Wimmer w trybie natychmiastowym zosta³ wczoraj dyrektorem wykonawczym firmy.

Pierwszym motocyklem marki, jaki zostanie wypuszczony pod nowym kierownictwem, zostanie najprawdopodobniej maszyna o pojemno¶ci 600 cm3 przeznaczona do wy¶cigów w kontrowersyjnej klasie Moto2. Je¿eli wierzyæ plotkom prace nad tym jedno¶ladem s± ju¿ bardzo zaawansowane.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjêcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Poka¿ wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii. Je¿eli którykolwiek z komentarzy ³amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usuniêty. Uwagi przesy³ane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artyku³u. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usuniêty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górê