REJESTRACJA | LOGOWANIE

MV Agusta Dragster - nowy film

Łukasz "Boczo" Tomanek 

21/01/2014, 08:28 8
DRUKUJ

W ostatnich dniach pojawia się sporo plotek na temat nowego motocykla MV Agusty, Dragstera. O ile bardzo chcielibyśmy, aby miała turbo, o tyle raczej nie będzie to miało miejsca. MV Agusta zaprezentowała właśnie pierwszy film promujący Dragstera i na wstępie chcemy powiedzieć, że wszystko, co ma w sobie podkład muzyczny Metalliki zdobywa naszą uwagę. Dodajmy do tego palenie gumy, drift i jazdę na kole i mamy gotowy przepis na niezłe video.

O tak, wygląda na to, że Dragster będzie rozrywkowym motocyklem. Nie jestem co prawda pewien, czy będzie to bezpośredni rywal dla Diavela. Można się przyjrzeć też nieco samemu motocyklowi. Natychmiast widać, że jest krótki, z obciętym zadupkiem, który skąd inąd prezentuje się fenomenalnie (te światła!). Są tutaj pewne skojarzenia z Diavelem, zwłaszcza jeśli chodzi o muskularność sylwetki. Co oczywiście jest bardzo dobre. Tajemnicą pozostaje moc. Czy nadal będzie to 124 KM? 21/01/2014 14:14 Vertige
MV Agusta Dragster - nowy film

Piękna maszyna - fabryczny streetfighter. Pewnie cena z kosmosu ... :(

odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.

Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

POLECAMY

.

NAJNOWSZE

FOTONEWSY

FOTO BLOGI

WIDEO

KONTAKT Z REDAKCJĄ