tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 www.MOTOCYKLEzUSA.pl IMPORT MOTOCYKLI Z USA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

www.MOTOCYKLEzUSA.pl IMPORT MOTOCYKLI Z USA

Jesteśmy największym w Polsce importerem motocykli nowych, używanych i uszkodzonych z USA. Na naszej stronie znajdziecie tysiące ogłoszeń sprzedaży motocykli z USA oraz wszystkie informacje związane z importem motocykla z USA, sprawdźcie naszą ofertę, DZIĘKUJEMY.

Adres

AMER-AUTO Jacek Zastawny
ul. Chełmińska 115
86-300 Grudziądz

tel. kom. + 48 792 008 260
tel. stacj/fax +48 56 64 115 45

email: biuro@motocyklezusa.pl
skype: www.motocyklezusa.pl WWW:

OPIS FIRMY

Firma AMER-AUTO zajmuje się importem pojazdów z rynku amerykańskiego do krajów europejskich w tym Polski.

Podstawą naszego działania jest uczciwość i rzetelność, zapewniamy Państwu doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w imporcie pojazdów z USA  jest gwarancją pewnego i udanego zakupu.

Siedziba firmy AMER-AUTO znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz). Posiadamy również przedstawicielstwa na terenie Polski północnej (Gdynia) oraz centralnej (Warszawa).

Współpracujemy z dilerami wszystkich marek amerykańskich i europejskich. Dla naszych klientów kupujemy pojazdy nowe, używane oraz uszkodzone z największych, a zarazem najtańszych domów aukcyjnych w USA. Mamy dostęp do tysięcy ofert z terenu Stanów Zjednoczonych. Specjalizujemy się w zakupie: samochodów, motocykli, quadów, łodzi, skuterów wodnych i śnieżnych. Importujemy również sprzęt ciężki - rolniczy, budowlany, campery itp.

Firma AMER-AUTO w imieniu klienta załatwia wszystkie czynności związane z importem - doradztwo, zakup, transport, opłaty, dokumenty itp. Korzystając z usług naszej firmy pojazd kupiony za oceanem zostaje dostarczony pod dom z pełną dokumentacja, nie muszą Państwo borykać się ogromem formalności związanych z importem z USA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.MOTOCYKLEzUSA.pl oraz www.AMER-AUTO.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Profesjonalna obsługa i zadowolenia klienta jest naszym priorytetem

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę