tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Do kolegi Realisty.Zapytałeś jakie wyscigi? To... - Odpowiedz na komentarz Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: A.Wajda 19.05.2010 23:35

Do kolegi Realisty.Zapytałeś jakie wyscigi? To ja odpowiem realnie jakie.Tworzone przez grupe zapalenców którzy potrafią zrezygnowac z wielu wątpliwych przyjemności tego świata aby tylko starczyło na opony ...Takie wyscigi które przeplatane były przes dziesiatki lat nazwiskami na brzmienie których za granicą z uznaniem kiwa się głową do tej pory, jak Mankiewicz ,Oskaldowicz,Badziak ,Kedzior,Szkopek . Proszę nie umniejszaj zasług ludzi którzy mieli to nieszczescie aby swoja pasje realizować w tym komunistycznym bagnie,gdzie ludzie zaszczuci raczej mysleli i myslą aby przeżyć do pierwszego . Mamy takie wyscigi i ci Czesi którzy nas przygarneli raczej nie wstydzą sie poziomu jaki dzieki temu zyskały "ich"mistrzowstwa.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę