tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obawiam sie, ze sie mylisz. Tego typu wypowiedz... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: a taki sobie tam ... 06.04.2010 16:29

Obawiam sie, ze sie mylisz. Tego typu wypowiedz jest czysto hipotetyczna i nie do sprawdzenia (co by bylo gdyby Pawelec dozo jezdzil itd.). Rzeczywistosc (starty w WMMP w roku 2010) pokaze, czy i na ile sie mylisz. Oboje, Andy i Gwen wygrywali juz w IDM. Andrzej Pawelec do tej pory zalapal sie raz lub dwa do pierwszej 10-ki. Jest on z pewnoscia bardzo dobrym zawodnikiem, ale niestety poza Poznaniem bedzie mu do pozostalych dwoch brakowalo kolo 1 sec. Pomysl, ze Meklau przyjechal do Poznania i za pierwszym razem, nie znajac toru poprawil jego rekord! Ale, pozyjemy zobaczymy.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę