tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gwen Giabbani wraca do Polski! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gwen Giabbani wraca do Polski!

Autor: Łukasz Świderek 2010.04.01, 12:55 31 Drukuj

Mistrz Polski Superstock 1000 i Świata Endurance, Gwen Giabbani wraca do WMMP. Tym razem powalczy o tytuł w klasie Superbike

Gwen Giabbani już w zeszłym roku w rozmowie ze Ścigacz.pl mówił, że bardzo chciałby wrócić do Polski. Niestety do tej pory na przeszkodzie stały finanse. Dnia wczorajszego właściciel Suzuki GRANDys Duo, Jacek Grandys poinformował, że znalazł się sponsor dla Gwena i przy wsparciu Yoshimury powstanie jednoosobowy zespół. Pełna nazwa nowego „tworu" to Castle Leaf Trading Suzuki GRANDys Duo powered by Yoshimura. Tytularny sponsor jest znanym na rynku chińskim pośrednikiem w kontaktach z Europą.

Aktualny Mistrz Świata Endurance i Polski w Superstock 1000 w tym roku wystartuje w klasie Superbike. W ten sposób Suzuki GRANDys Duo zamieniło miejscami swoich Mistrzów, ponieważ Andy Meklau pojedzie w Superstockach 1000. Oczywiście Gwen wystąpi z numerem jeden na swoim motocyklu.

Jacek Grandys:

„Bardzo się cieszę, że Gwen znów będzie z nami. Praca nad zebraniem budżetu trwała bardzo długo, ale się udało i liczę, że znów nasz zespół razem z Suzuki będzie dominować w WMMP."

Gwen Giabanni Poznan race track
giabbani wygrywa guma vi runda wmmp poznan i1 mg 0299
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Komentarze 11
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: niepewny 09/04/2010 00:52

a nie Irek Sikora ?

Odpowiedz
Autor: quo vadis 07/04/2010 00:17

Jaki zawodnik tacy fani.

Odpowiedz
Autor:Dr 02/04/2010 15:30

No to ściema czy nie?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę