tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzięki Darek za komentarz i miłe słowo :) Fakt,... - Odpowiedz na komentarz

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Barry 29.11.2018 09:41

Dzięki Darek za komentarz i miłe słowo :) Fakt, że możliwości takich maszyn jak Fujara, jeśli chodzi o szybszą jazdę, czy jazdę po zakrętach, wyraźnie przewyższają to to oferuje ten motocykl. Grand America to chyba bardziej konkurencja dla Roadmastera, Electry, czy Goldasa. Co do ceny to fakt - to już chyba najwyższa półka cenowa. A co do MZ to zaczynałem od czerwonej ETZ 150, którą do dziś miło wspominam :)) pozdrowienia!

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę