tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dokładnie! Ja mam DR 650 R i mocy mi wystarcza,... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Meski 31.07.2015 15:19

Dokładnie! Ja mam DR 650 R i mocy mi wystarcza, ale kurde waga... Gdyby był choć trochę lżejszy! W zasadzie nie ma motocykla, który pojechałby te 120 po ulicy (bo więcej i tak się nie da - wiatr i 0 komfortu), a który fajnie dawałby w terenie. Są wyczynowe rowery, albo luksusowe krowy. A gdzie klasa średnia?

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę