tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 i-Drive w BMW K1600GT i K1600GTL
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

i-Drive w BMW K1600GT i K1600GTL

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2010.07.20, 10:25 5 Drukuj

i-Drive w motocyklu. i-co teraz będzie?

Jakkolwiek szokująco pomysł wpakowania systemu i-Drive do motocykla nie brzmi, czy ktoś sądził, że nigdy do tego nie dojdzie? Chodzi o nowe hiper-tyrustyki BMW, K1600GT i K1600GTL. Na swoich luksusowych, niemiecko-perfekcyjnych pokładach mają one mieć system I-Drive znany z limuzyn tej marki. Ów system wzbudził w dziennikarstwie motoryzacyjnym większe oburzenie, niż poseł Palikot wszędzie indziej. Krytykowano przeskomplikowaną obsługę, która okazała się być daleka od intuicyjnej.

W K1600 cyber-batuta nazywa się „multi-controler”, ale zasadą działania niczym nie różni się od niesławnego i-Drive. Za pomocą klikającego pokrętła możemy ustawić zawieszenie (elektroniczna regulacja ESA), podgrzewanie manetek i kanapy, ustawienia nowatorskiej „dostosowującej się” przedniej lampy, język i mnóstwo innych rzeczy. To wszystko wyświetlane na 5,7-calowym ekranie. Jest tylko jeden problem. Skoro i-Drive spotkał się z taką dezaprobatą w samochodzie, co będzie w motocyklu - pojeździe, na którym lepiej, żeby nic nie odwracało naszej uwagi? Co sądzicie o takim pomyśle?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę