tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 fz6.pl :: zawsze w drodze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

fz6.pl :: zawsze w drodze

Portal o motocyklach i wszystkim co z nimi związane. Turystyka, doskonalenie techniki jazdy, przemyślenia własne. Odejścia od tematu? Dozwolone :)

Adres

pawel@fz6.pl WWW:

OPIS FIRMY

Jednoślady fascynowały mnie \"od zawsze\". Najpierw oczywiście rower i szok spowodowany odczepieniem dwóch dodatkowych kółek z tyłu. Dzięki przyspieszonemu kursowi zaaplikowanemu mi przez wujka, któremu nie chciało się mnie asekurować (po prostu puszczał mnie z górki i kazał pedałować) szybko zrozumiałem jak przestać się ciągle przewracać i ścierać kolano.
W szkole podstawowej przyszła fascynacja rowerami z doczepionym silnikiem, czyli motorowerami (motorynkami). Niestety nie miałem własnego, ale dzięki uprzejmości kolegi mogłem poczuć wiatr we włosach. Wtedy też obiecałem sobie, że jak będę już „duży” to sprawię sobie coś podobnego i będę na nim objeżdżał świat. Ot, takie małe marzenie. Któż z nas ich nie ma?
No i \"po latach\" się udało. Czasem z niedowierzaniem spoglądam na niego, stojącego spokojnie w garażu jakby od niechcenia opartego na bocznej nóżce czekającego na kolejną przejażdżkę. Niby to tylko kawałek żelastwa, nowoczesnej technologii. Bezduszna maszyna, która zrobi to co jej każę, ale jednak \"coś\" w niej siedzi. Wie to każdy motocyklista, każdy kto połknął tego bakcyla.
Do zobaczenia na trasie, bo przecież każdy z nas jest zawsze w drodze.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę